Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Budapesti Xántus idegenforgalm...

Budapesti Xántus idegenforgalmi - Kölcsey gimnázium -Hunfalvy külkereskedelmi - Berzsenyi gimnázium a jobb?

Figyelt kérdés
Mindenképpen FRANCIA nyelvet szeretnék tanulni és ha lehet, nulladik évfolyammal! Melyik a legjobb szerintetek?

2012. szept. 26. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Kölcsey.
2012. szept. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
hunfalvy mindenképp! én is ott tanultam, nagyon jó tanárok vannak, a közösség is csillagosötös :) tavaly nem egy kilencedikse volt akik még soha nem tanultak franciát, és év végén már nyelvvizsgázni mentek, de ugyanilyen az orosz, japán, német, angol is.
2012. okt. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Xántus a legjobb iskola ezek közül, de ott nincs francia tagozat, csak 2.-nak veheted fel.. Egyáltalán minek írtad bele a kérdésbe? Először nézz utána...
2012. nov. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy csak a második nyelv francia, voltam nyílt napon is. Nagyon tetszett. A Kölcseybe is megyek majd nyílt napra és majd meglátom...
2012. nov. 18. 21:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Én franciát tanulok a Xántusba második nyelvként.

Nagyon jó mind a két tanártnő. Ha ügyesen tanulsz, és felkészülsz, akkor középfokú nyelvvizsgát biztosan le tudod tenni franciából, és emeltet az első nyelvből (én esetemben az angol).

2013. febr. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Berzsenyi nagyon jó, színvonalas a nyelv meg a többi is. Viszont nulladik nincsen.
2014. jan. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!