Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mondanátok olyan állásokat...

Mondanátok olyan állásokat ahova nagyon jó rajz tehetség kell? 14 éves vagyok, nagyon szeretek rajzolni, meg is akarok tanulni jól rajzolni, de vele pénzt is keresni. Milyen állások alapulnak a rajztehetségen?

Figyelt kérdés
2012. okt. 7. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Valamilyen Grafikus munka, leginkább jó rajztudással a rajzfilmgyártás, számítógépes programokhoz szükséges rajzok, stb. szakmákban lehetne elhelyezkedni...


Az a gond, hogy Magyarországon nincs olyan munka amiben rajzolással lehet érvényesülni (persze a tervezésen, szerkesztésen kívül, viszont feltételezem nem házat szeretnél tervezni, szerkeszteni)


Esélyed talán akkor van ha kimész külföldre (Anglia, Németország vagy Amerika) és ott keresel ezzel kapcsolatos munkát.

Ha 14 vagy és biztos ebben a szakmában szeretnél továbbtanulni (bár én inkább ajánlanám a matekot vagy bármi egyebet, mert ha nem vagy JÓ akkor nem fogsz túl jól keresni azt biztosra veheted, már ha találsz munkát) akkor valami ilyen beállítottságú gimibe kéne menned, majd a MOME (Moholy-Nagy Művészeti Egyetem)-re kéne menned...

2012. okt. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hopsz, sajnálom az utolsó szóismétlést ^^
2012. okt. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam már a mérnöki pályán, de nem szeretem a matekot és ezzel nem nagyon szeretnék foglalkozni...:/ de azért köszönöm:)
2012. okt. 7. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!