Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Attól még lehetek bűnügyi...

Attól még lehetek bűnügyi nyomozó, ha olyan 4,5 vagyok tesiből?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Bűnügyi nyomozó szeretnék lenni, és eddig minden évben kitűnő voltam mindenből. Csak tesiből nem vagyok annyira jó (de próbálok jobb lenni!) . Még van esélyem azért?? 13/L.

2012. okt. 8. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak az alkalmasságin kell átmenni, ami pontosan nem tudom mit fed, de az egyik lányismerősöm pont ide akart menni, ha akarod, akkor pontosan is megkérdezhetem tőle, hogy mit tartalmaz. Nagyjából erre emlékszem:állva kinyomást, futást és húzódzkodást kell teljesíteni egy minimum kvótára, talán még úszást. Tehát ezekre eddz, javítsd az általános erőnlétedet és az állóképességedet. Juss el addig a szintig, hogy minimum az átlagosat vagy annál jobbat fusd cooper-ből, hogy meg tudj csinálni néhány húzódzkodást, és hogy egy decensebb súllyal majd el tudj végezni kinyomásokatt ( ez utóbbit persze ne 13 évesen). Becsülettel tesizz, járj el sportolni, néha kondiba meg valami kardiót mellé nyomj, mondjuk (szoba)biciklit és/vagy futást, úgyis ezt fogják majd többek között megmérni. De mivel nem katona leszel, csak rendőri állományban dolgozó személy, azért annyira ne gondold nagy ördöngösségnek, nem a Navy SEALS-hez akarsz jelentkezni.
2012. okt. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!!
2012. nov. 5. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!