Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Most pénzügyi és számviteli ügyintéző OKJ-s tanfolyamon vagyok. Az volt a tervem, hogy ezután mérlegképes könyvelő tanfolyamot csinálom meg a munkaügyi központon keresztül. De, hogy őszinte legyek, nem igazán érdekel ez a terület. 20 éves vagyok, és nem volt semmi életcélom, azonban nem rég rájöttem, hogy szívesen dolgoznék könyvesboltban. Tudom, ez nevetséges életcél, de nagyon szeretek a könyvesboltokban lenni és csak ott tudnám elképzelni magam. Persze nem zárnám ki a továbbtanulást véglegesen...Tudom, hogy nem jók az elhelyezkedési lehetőségek, de sokkal jobban érezném ott magam, mint könyvelőként. Jó tanuló voltam, a szüleimet bántja, hogy nincs életcélom és szerintem hátast dobnának, ha meghallanák, hogy könyvesboltban dolgoznék szívesen. Szóval a kérdés: mérlegképes könyvelő tanfolyam, ami nem érdekel, vagy könyvesbolti eladó, amivel rosszak az elhelyezkedési lehetőségek és a fizu. (A pénz nem motivál és bocs, hogy ilyen hosszú lett...)

2012. okt. 12. 19:56
 1/2 Evelynn válasza:

Ha nem érdekel a mérlegképes felejtsd el szerintem,mert nem könnyű sem a tanfolyam,sem a meló.

Én most végzek a sulival,és dolgozok is egy könyvelőirodába.


Szóval ha érdekel a könyvesboltos meló, szeintem válaszd azt.:) Nézz utána,hogy kell-e hozzá vmi.

És a szüleidet megnyugtathatod azzal,hogy legfeljebb csinálsz mellette egy kis céget amiből lesz plusz pénzed,akár könyvekkel kereskedsz online vagy bármi,ez kialakul majd.

Meghát ott is van előrelépési lehetőség biztosan,és lehet a végén lesz egy antikváriumod is,vagy saját könyvesboltod.:)


Majd írj,hogy mi lett :D

2012. nov. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nos mérlegképesre nem fogok jelentkezni, könyvesboltokba adtam be önéletrajzot. Ezt a pénzügyi OKJ-t ha már elkezdtem végig is csinálom, meg majd utána még valamit azért kell, de tuti nem mérlegképes lesz :D.
2012. nov. 11. 07:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!