Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek a Miskolc,...

Mi a véleményetek a Miskolc, Avasi Gimnáziumról? Esetleg Miskolcon másik JÓ gimnáziumot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Nem kedvencem a biológia, de általában 4-es vagyok belőle.Az Avasiban nem indul általános, így gondolkozok a Bioszon. Mindenféle képen az Avasiba szeretnék menni, mert nagyon megtetszett a suli.Vélemények róla?

Esetleg másik gimnázium ahova még érdemes jelentkeznem?



2012. okt. 13. 21:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

én is jártam a fráterbe de nekem nem jött be...

ha jó gimibe akarsz menni, akkor herman vagy földes, ezek a legjobbak, de ott tanulni is kell!! az avasi szerintem olyan átlagos

2013. febr. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

nekem csak 55. (26 magyar 29 matek.)

köszi mindenkinek :)

2013. febr. 11. 17:10
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát, lehet hogy átlagos az Avasi, de én a rajz miatt írtam be. A Zrínyiben is van rajz, de az Avasi erősebb...
2013. febr. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Én úgy hallottam, hogy elég kemény gimi az Avasi. persze ez majd kiderül igaz-e vagy sem :)
2013. febr. 16. 07:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!