Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miskolc: Semmelweis kórház...

Miskolc: Semmelweis kórház vagy a megyei? Egyik orvos itt másik ott. Hol a legjobbak a körülmények?

Figyelt kérdés
Nagyon érzékeny lelkületű vagyok, nekem nagyon fontos a kedvesség, a türelmesség és a normális hangsúly. Még csak 9 hetes vagyok, de szeretnék már orvost választani és két doki között hezitálok. Egyikük itt, másikuk ott dolgozik.
2011. jan. 13. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:

A MEgyeit kerüld el, amilyen messzire csak tudod! Az egy lepratelep. Én ott szültem, és hiába voltam megelégedve az orvosommal, a körülményeket ez sem tudta feledtetni. A Semmelweisben is vannak nagyon jó orvosok.

Megkérdezhetem, hogy ki a két jelölt?

2011. jan. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A megyeiben Dr. Gubás Péter illetve Dr. Leskó Róbert nagyon szimpatikusak. Gubás doktor úr állapította meg a terhességemet, őt csak most ismertem meg. Leskó doktorhoz pedig akkoriban jártam mikor fogamzásgátlót szedtem, ő is nagyon rendes volt velem mindig. A Semmelweis kórházban Sólyomvári doktornőre esett a választásom, őt nem ismerem személyesen, de sok barátnőm hozzájár és nagyon ajánlják. Bár még nem volt női nődokim.
2011. jan. 13. 13:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ők mind jók. De ha a körülmények számítanak, akkor ne a Megyeit válaszd. Voltam közelmúltban a Semmelweis-ben is, sajnos missed ab miatt, van összehasonlítási alapom. Nagyon kúltúrált hely és mindenki nagyon kedves volt. A Megyeiről ezt nem mondhatom el...
2011. jan. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen és sajnálom.
2011. jan. 13. 13:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia..

Inkább a Semmelweis,tiszta ,kúltúrált kórház!

Volt "szerencsém" a megyeihez is és ahogyan előttem írták,lepratelep!Elnézést ha túl durva lenne a jellemzés.

Orvost is tudnék ajánlani,viszont ő elég szókimondó,de korrekt,gondoskodó és emberi.Nagyon elismert szakember.

Az én orvosom is ő és van a környezetemben más is,aki a páciense.

Ha esetleg érdekel,priviben szivesen adok telefonszámot is.

Minden jót Neked!

2011. jan. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Semmelweis! Én az átköltözésük után pár héttel szültem ott. Az ultrahangok, vizsgálatok, nst-k az én tapasztalatom szerint tényleg a megbeszélt időpontokban elkezdődtek. Nagyon kedvesek.

A szülést tekintve is meg voltam elégedve. A szülésznők mind tündérek, a csecsemősökről ezt már kevésbé mondhatom el, de ne izgulj, köztük is akadnak segítőkész, kedves emberek. A gyermekágyas részleg is jó, úgyhogy én mindenképp ezt a kórházat ajánlanám.

2011. jan. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én a megyeibe járok,lassan szülni fogok úgyhogy van egy kis tapasztalatom.Hát igen vannak dolgok amiket muszáj lenyelni,de azért ott sem olyan vészes a helyzet.Lehet hogy a Semmelweis jobb,de nekem az orvosom eleve a megyeiben van,ezért járok oda.Ő is és a fogadott szülésznőm is nagyon kedvesek,nekem csak ez számít.Sok kellemetlenséget el tudtam úgy kerülni,hogy felhívtam a szülésznőt,és ő segített.37 hetes km
2011. jan. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!