Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Segítség! Valaki tud egy jó...

Heidra kérdése:

Segítség! Valaki tud egy jó miskolci kémiatanárt aki fel tudna készíteni emelt szintű érettségire?

Figyelt kérdés

Nem lenne szükséges rendszeresen járnom hozzá, csak néha mennék el, hogy kikérdezze az anyagot és ha vannak felmerülő kérdéseim, feltegyem neki. Jó lenne, ha benne lenne az érettségis témában, ismerje a rendszert és ne nekem kelljen elmagyarázni neki, hogyan is zajlik ez az egész.

Az lenne a legjobb, ha a kísérleteket is el tudnám vele végezni, mert egyelőre ötletem sincs, hol fogom begyakorolni... :(



2012. okt. 3. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Én tudok egyet de az nem Miskolcon hanem Bécsben van de az biztos nem jó neked .
2012. okt. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:DDD ha ideszalad legalább havonta egyszer...
2012. okt. 3. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!