Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Második szakként az orosz...

Második szakként az orosz nagyon nehéz lenne?

Figyelt kérdés

Idén kezdtem egy szakot, ami eddig nagyon tetszik (oda is akartam bejutni), de jól kiegészíthető lenne egy nyelvi szakkal még. Az oroszon gondolkodom, csak nem tudom, mennyire lenne nehéz; maga a nyelv, vagy a nyelvi szak...

Előre is köszi a válaszokat! (:



2012. okt. 18. 08:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól függ, melyik egyetemen?

(Ha még számít a kérdésed.)

Egyébként a nyelv nem könnyű, de ha szereted, meg lehet tanulni. Nyelvszakon mindenképpen számíts arra, hogy nem csak vizsgaidőszakban kell tanulni, hanem az egész szemeszter alatt.

2012. dec. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
49%
nem annyira nehéz, mint mondjuk egy anglisztika, de teljesen felesleges :) de ha érdekel az orosz irodalom, meg nyelvészet, akkor csak hajrá... nem ajánlom amúgy.
2012. dec. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!