Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehetséges az átjelentkezés...

Lehetséges az átjelentkezés földrajz alap szakról idegenforgalmi szakmenedzser szakra?

Figyelt kérdés

AZ EKF-en földrajz alapszakos hallgató vagyok, azonban nem igazán érzem magaménak ezt az irányt. Egy évig szakmaként vendéglátást tanultam, de mivel idén nem kaptunk államilag támogatott helyet rá, ezért a földrajz mellett döntöttem és nem a turizmus vendéglátás. Már nem igazán érdekel a diploma, ezért szeretnék átjelentkezni mondjuk a BGF idegenforgalmi szakmenedzser szakra ami fsz.


Hogy tehetem meg ezt? Egyáltalán lehetséges?


2012. okt. 25. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
ezt tőlük kell megkérdezni. Mondjuk telefonon. De gyanítom hogy csak új felvételi eljárásban. Mellesleg én a helyedben menekülnék a földrajz szakról. Én az eltén voltam földrajzon és egy jobb középiskola szintjét sem éri el az egész "tudomány".
2012. okt. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te jársz oda, nézz utána a szabályoknak, bár elég kevés az esély rá.
2012. okt. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
EKF földrajz szak a legrosszabb döntés. (lehet, hogy mond valamit a Dávid Árpi név :D)
2013. okt. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!