Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen gimnáziumot ajánlanátok?

Milyen gimnáziumot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Állatorvos szeretnék lenni, keményen készülök a felvételire. (Főleg matekból xd) Pest megyében lakok, Maglódon. Jó lenne, ha olyan iskolát találnék (és vennének föl), ami közel van, és meg is alapozza a továbbtanulásomat.

Nem szeretnék a távolság miatt órákat utazni... Az reggel egyáltalán nem jó.

Már nézegettem sok iskolát, de, gondoltam, megkérdezem a tapasztaltabbakat, hogy ti hogyan minősítenétek az iskoláitokat :DD


És, kérlek, vegyétek figyelembe, hogy biológia - kémia, természettudományi szakra szeretnék jelentkezni! (És menni. xd)


Köszönöm szépen előre is a válaszokat!



2012. okt. 26. 18:59
 1/6 anonim válasza:
0%
Szent Johanna Gimi:)
2012. okt. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sok gyerek csak addig akar lenni állatorvos, amíg azt hiszi, hogy csak megmenti a kisállatokat, de vannak esetek, amikor neked kell megölni őket. Pl. amikor a gazdi el akarja altatni, mert már nem kell neki, vagy erőszakos kutyát kell megölni, bírói végzés miatt. Szóval ha ezt a részét nem tudnád megtenni, akkor gondolkozz el valami más állatos szakmán :\
2012. okt. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Petrik Lajos vegyipari és kéttannyelvű
2012. okt. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. az a gimi nem létezik...


Én a Szent László biológia-kémia tagozatát ajánlom neked, vagy az Apáczai gimit. :)

2012. okt. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

1. xD

2. Teljes mértékben átgondoltam. Mindennek van jó és rossz oldala, de ezt el kell fogadni.

3. ? -.-

4. Köszi, a Szent Lászlót már én is fontolgattam ^^

2012. okt. 27. 13:56
 6/6 anonim ***** válasza:

Színyei Merse Pál Gimnázium biosz-kémia

József Attila Gimnázium biológia

2012. okt. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!