Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri andragógiát tanulni?

Megéri andragógiát tanulni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék rendezvényszervező lenni. Ha jó tudom ehhez andragógiát kéne végezni, onann lenne szakosodás. Megéri? ÉS ha igen, melyik egyetemen a legszínvonalasabb a tanítás? Van esély arra is, hogy külföldön tanuljak egy kis időt?

Vagy esetleg milyen más szakról lehet még rendezvényszervezőnek szakosodni? Milyen egyetemeken érdemes végezni ezeket?


2012. okt. 27. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
én az andragógiáról eddig jót nem hallottam, mindenki azt mondja,h a "büfészakok" koronázatlan királya, sztem sok munkáltató azt sem tudja,h mi az az andragógia, nem tudják hová tenni, szal az alapján amit én hallottam róla nem ajánlanám, de ha nagyon szeretnéd, akkor csakis vmeik elismert főiskolára/egyetemre menj
2012. okt. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
erre te magad is jól tudod a választ. miért mondjuk el még 20an, hogy hambisütő szak???
2012. okt. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

Olyan szakra nem menj, amit büfészaknak titulál a nagy többség.

Olyan szakra ne menj, ami azt ígéri, hogy mindenhez fogsz érteni. Igazából mindenbe belekóstolsz az ilyen szakokon, de SEMMIHEZ se fogsz érteni!!

Saját hibámból ébredve írom ezt!!

2012. okt. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
ne menj ide, 0 az értéke
2012. okt. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én még régi rendszer szerint végeztem, múvelődésszervező szakon, andragógia szakirányon. Jelenleg oktatásszervező vagyok, amit nagyon nagyon szeretek. A kollégáim nagy része is andragógiát végzett. Több munkahelyem is volt már, a legkevesebb fizetésem 160 000 Ft. volt. Szóval ha engem kérdezel, akkor a válaszom az, hogy megéri. :)
2012. nov. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én most végzek andragógia szakon, én nagyon szeretem, mellette elvégeztem még egy esküvőszervező tanfolyamot is. Gyakorlati helyet is könnyű szerezni és ha később külföldre szeretnél menni akkor arra is van lehetőséged. Más országokban már-már ”divat” rendezvényszervezőket felbérelni, szép kis pénzt lehet vele keresni. Nem egy ismerősöm él ebből a szakból.
2013. jan. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti?

A többi munkatársad csak andragógián végzett? Milyen munkakörökbe jók úgy (miket csinálnak)?


Mennyi a havi legmagasabb fizetésed (nettó)? A végzettséged miatt vagy állásban, vagy a képességeid miatt (és a végzettség csak mellékes)?


Érdekelne engem is az andragógia, de nagyon nem egyértelmű, hogy miket tanítanak, és milyen szinten.

2013. jan. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Oktatásszervezők, képzési koordinátorok. A legmagasabb fizum eddig 200 volt, most 180-at keresek.

Igazából a végzettség csak egy plusz. Jól mutat az önéletrajzomban, hogy a sok szakmai tapasztalat mellett még ezt is tanultam. Az első ilyen jellegű helyemre sem emiatt vettek fel, hanem a képességeim és a kölcsönös szimpátia miatt.

2013. jan. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!