Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik szakmát választanád?

Melyik szakmát választanád?

Figyelt kérdés

1, Nagyon tetszene, mert más embereken tudsz segíteni, ez álmaid munkája, bár egy idő után lehet, hogy kissé monoton lenne, és nehéz, mert sok figyelmet, türelmet, törődést igényel.

2, Tulajdonképpen az 1.-n kívül bármilyen munka, amit el tudsz végezni, valamennyire szereted is, és jó vagy benne, de azért mégsem az igazi.

És ami miatt ebbe a kategóriába írom: az 1.-t a rokonok nem nagyon támogatják, mert ez hülyeség, normális ember ilyen munkát nem választ, stb.

a 2.-kal nincs semmi gondjuk.

Persze nincs sok beleszólásuk, de mégis melyiket választanátok, ha pl. az 1.-nél sem tiltanának ki a családból, de igazából soha nem fogadnák el a hivatásodat?


2011. jún. 13. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
1.
2011. jún. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Talán ha mellébeszélés helyett leírnád,hogy mi az a két szakma..

Mert e nélkül nem lehet tudni,hogy el lehet e vele helyezkedni,megélni belőle,mennyi jövője van

2011. jún. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
attól függ.milyen munka lenne az első??
2011. jún. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

És próbáltad már az elsőt?

Ha megmondanád mi az, könnyebb lenne válaszolni.

Mert például nővérnek lenni nagyon szép hivatás, de látni kell azt is, mivel jár, sokan belefásulnak, és végül nem úgy bánnak az emberekkel, ahogy kellene. Nagy lelkierő kell hozzá. De ez igaz minden szakmára, ahol emberekkel kell foglalkozni. Amíg nem próbálod, nem látsz bele, milyen nehéz esetek vannak.

2011. jún. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én nő vagyok és renvédelmis, sokan támadtak ez miatt,mert szerintük nem nőnek való. Birka türelmet, figyelmet, fegyelmet igényel és kib.szott sokat kell dolgozni.

A nem szakmabeli férfiak nem fogadnak el párjuknak.

De ezt akartam és kitartottam mellette.



Ha neked az első az álmod akkor válaszd azt, majd megbékélnek a többiek meg a döntéseddel.

2011. jún. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért nem írtam szakmát, mert elméleti kérdés. Köszönöm a válaszokat.
2011. jún. 13. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!