Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tehet egy 25 éves srác...

Mit tehet egy 25 éves srác aki elcseszte az életét fiatalon, és nincs érettségije, se szakmája, vagyonőrin kívül?

Figyelt kérdés
Szeretné helyrehozni az életét ,de pénz hiján elég nehéz. jelenleg beugrós meloja van.A családi segitség kizárt mert csóró mindenki.Aki meg segithetne az meg nem segit,mondván teremtse elö magának,küzdjön meg érte, de közben meg oltogatja hogy semmire se jo,semmije nincs.
2012. okt. 29. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Menjen el egy mekibe vagy akárhová akárminek (ilyenkor nincs válogatás...) és az abból megkeresett pénzből szerezzen vmi jó kis szakmát. Érettségit egyelőre nem javaslom, mert az ugyanúgy 2 év legalább, mint a szakma lenne, de vele nincs előrébb, mert ugyanúgy nincs semmiféle végzettsége. Ha megvan a szakma akkor utána elgondolkodhat az érettségin és, hogy akar e vele vmit. Ismerek egy ilyen embert, csak ő 26 éves és még vagyonőrije sincsen. A múltkor már elgondolkodott azon, hogy talán jövőre nekiáll az érettséginek.... ne akarj ilyen lenni. Inkább legyen egy szakma a kezedben először, mert azzal ilyenkor már jobban járnál.
2012. okt. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vagyonőrivel is próbálkozz, hogy ne csak beugrós legyél, minden hová vidd be az életrajzod, akár van felvétel, akár nincsen. Áruházak, közintézmények. Ha más nem képesítés nélküli munkát szerezz- összeszerelés, építkezés,segédmunka, majd minél előbb szakmát kell szerezni. Munkaügyi központba is regisztrálj, hátha van valami támogatott képzés.
2012. okt. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyógyíthatatlan betegségben szenvedsz?Mert ha nem, akkor még előtted áll az élet és semmit nem csesztél el! :) Érettségizz le és tegyél le egy okj szakmát!Közben pedig add be mindenhova az önéletrajzodat és próbálj meg elhelyezkedni vagyonőrként! ;)
2012. okt. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyébként ha viszonylag jó a fizikumod és a munkabírásod, akkor mindenféle segédmunkát megpályázhatsz + gyárakban össszeszerelőit. Én is álláskeresőben vagyok, de a végzettségem miatt elsősorban szellemi irodai munkát keresnek, de mindenhol azt látom, hogy ebben a városban, ahol lakom dögével keresnek fizikai melósokat. Az elvárás pedig általában a nyolc osztály vagy az sem, és odaírják, hogy tapasztalat sem szükséges.
2012. okt. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én ugyanígy voltam. visszamentem 23 évesen esti gimibe, azt befejeztem 3 év alatt és most másodéves vegyész hallgató vagyok egy kisebb vidéki egyetemen. szóval nem kell elkenődni, messze nincs még vége az életnek. ;-)
2012. okt. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
nem szakmát kell szerezni. meg érettségit. Nyelvet kell tanulni! de ne úgy mint akinek kötelező, hanem úgy mint egy megszállott. mint akinek ez a hobbija. aztán irány külföld. ott pénzt is lehet keresni.
2013. dec. 6. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2013. dec. 7. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!