Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan tanuljak egyik napról...

Hogyan tanuljak egyik napról a másikra?

Figyelt kérdés
nehezen megy a tanulás, ha csak egy napom van megtanulni több anyagot. mivel bejárós vagyok, busszal járok és mire haza érek 3óra mire leülök tanulni fél 4 van és néha aludni is szokatm kb. fél órát mert nagyon álmos vagyok már délutánra (mivel 5kor kell kelnem) de, ha alszok akkor már 4 óra van és még hozzá se kezdtem a leckéhez. ha több tántárgyból kell tanulnom akkor nemtudom mindet teljesen megtanulni mert 7órakor már megyek fürdök és alszok, hogy reggel fel tudjak kelni. de, ha nem alszok akkor meg nemtudok koncentrálni az álmosságtól. szerintetek mit csináljak? gondolkoztam, hogy elviszen a füzetemet és majd a buszon tanulok, de ott se tuok normálisan.
2012. nov. 7. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
7-kor fekszel le? vagy ha akkor mész fürdeni akkor max 8-kor. ez 9 óra alvás (már ha 5-kor kelsz), és még igy is fáradt vagy, szerintem ez nem normális. Amúgy meg kizárt hogy minden órára kell tanulni minden nap.
2012. nov. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja, és hányadikos vagy?
2012. nov. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát nem minden nap van úgy de, mostanában egyre gyakrabban. pl. péntekre meg kell tanuljak 3 oldalt, elkezdtem volna már a is de, csütörtökre is kell tanuljak 3 anyagból.
2012. nov. 7. 21:48
 4/5 A kérdező kommentje:
10.-es vagyok
2012. nov. 7. 21:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Megoldás: kollégium

Ha neked több időre van szükséged a tanulásra, akkor ez az egyetlen járható út.

2013. febr. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!