Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehetséges hogy szeptem...

Hogyan lehetséges hogy szeptemberben még mellem aláért a hajam, most pedig a feléig kb?

Figyelt kérdés

Azóta nem voltam fodrásznál ,és nem vágtam bele én sem.

Akkor szinte a hajam 80%-a egyhosszú volt, egy kicsit volt csak megszedve; most pedig szinte mintha 50%a lenne egyforma hosszú (de az sem ér a mellem alá) többi rövidebb.

Ennyire törhet?:OOO


2011. febr. 22. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
törik és hullik
2011. febr. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ez ellen mit tehetnék, ha elmegyek fodrászhoz és vágat belőle javulna a helyzet?
2011. febr. 22. 15:52
 3/8 A kérdező kommentje:
*vágatok
2011. febr. 22. 15:52
 4/8 A kérdező kommentje:

fésülködéskor mindig törik a hajam, de azt a pár szálat nem gondolnám vészesnek... bár ha jobban bele gonodlok vannak itt 4-5 centisek is, és hát ez kitudja hány hónapja van igy csak nem figyeltem rá.

ha vágatnánk a végéből, késöbb helyre állna ez? vagy mit tehetnék? nagyon sajnálom a szép hajam :(

2011. febr. 22. 15:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát hogyne javulna attól. Vágass egy kicsit, és jó lesz a hajad.
2011. febr. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem annyit vágass le amennyit a fodrász mond. utána pedig 2-3havonta menj el, és vágass egy nagyon picit. igen, visszatörik, azért tűnik el a hajad sajnos. nekem is elvan már töredezve, elkéne már mennem a fodrászomhoz.
2011. febr. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Törhet ennyire. Mindenképpen vágasd le az egész töredezett részt, utána pedig ápold jól, és nagyon vigyázz rá, hogy mit csinálsz vele mert olyan dolgok is árthatnak, amikre nem is gondolnál (például ha ki van bontva és a hátadhoz dörzsölődik, műanyag hajkefék, ha samponozod a végét, stb.). És ne sajnáld, mert ha ennyire el van törve, akkor az biztos nem szép (bocs). Ha levágatod és jól ápolod vissza fog nőni, és sokkal jobb állapotban lesz, mint most.
2011. febr. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szedjél rendszeresen Revalid hajkapszulát , egyél sok zöldséget, vegyél be gyakran étrendkiegészítőket. Ha ezek nem segítettek akkor nézz utána a hajpakolásnak.
2011. febr. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!