Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem tudom eldönteni hogy...

Nem tudom eldönteni hogy menjek e rendőrnek. Jó dolog egyáltalán ezt a hivatást csinálni?

Figyelt kérdés

Szeretném aki ért ehhez a témához, hogy írja le nekem, milyen a suli,mennyit kell tanulni, és amikor kihelyeznek rendőrnek akkor milyen érzés a szolgálatokat végezni? Mekkora teher ez,ha tehernek nevezhető egyáltalán? Lehet ezt élvezni? Nincs honvágy?

Döntenem kell a jelentkezési határidő letelte előtt.

Szeretném csinálni,szeretnék segíteni azokon az embereken akiknek szüksége van rá,szeretném a rossz fiúkat megbüntetni,de ugyanakkor "ember" maradni.



2012. nov. 14. 16:22
 1/3 anonim válasza:

Az alkalmasságot vizsgálják és elhivatottság kell hozzá mert lové az nincs.

Mindenről jelentést írhatsz, és folyamatosan tanulhatod a változó szabályokat.

A környezeted kérdezd az alkalmasságról.

Családunk rendőr tagja most fontolgatja a kiugrást, mert a testületen belül nincs megkülönböztetés csak ...

2012. nov. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én csak annyit tudok, hogy három ismerősöm volt rendőr, mindhárom otthagyta. Két férfi és egy nő.


Ismerek még egy lányt, ő most diplomázott a rendőrtiszti főiskolán, a nyomozás érdekli. Ő ezt tanulta, meg előtte börtönőrként dolgozott egy budapesti intézetben. Ez utóbbit utálta, mert megvetett munka és ritka kevés a pénz. Átlagalatti.


A saját gondolatom laikusként az, hogy ha ez érdekel, akkor csináld. Nagyon tetszenek az okok, amiért ezen gondolkodsz. :)

2012. nov. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Félek ha megyek,azért bánom meg, ha meg nem, akkor azért.

Igen, hallottam hogy nagyon keveset kapnak a rendőrök.Egy szakács is többet keres néhol.

Csak azt nem értem hogy akik az életüket kockáztassák a békéért, az ember megóvásáért...miért kap ennyire kevés pénzt?Mért nem tudnak ezeknek az embereknek sok pénzt adni? Sosem fogom megérteni, miért ilyen hülye a bolygó fejesei.

Azt is olvastam ,hogy most már a nyugdíjazás sem úgy van ahogy volt...már nem mehetsz nyugdíjba 40 évesen,és a suli elvégzése után,nem 6 hónapra tesznek ki szolgálatba az általuk meghatározott helyre szolgálatot tölteni, hanem 2 évre.De mondjuk, nem minden nap kell szolgálni,hanem heti 4szer kb.

Jó lenne eldöntenem hogy mitt egyek, nem azért filózok mert félek,hanem mert nekem ez a szitu kicsit ismeretlen.

Bárcsak betudnék nézni egy rendőr életébe...Nem hiszem el hogy olyan rossz dolog ez... biztos itt is vannak haverok és lehet hülyéskedni egymás között nem? Tehát nem ez a tipikus robot stílusú emberek közösségéről van szó...ugye? Ez a hogy is mondjam...élettelen, komoly, komor, stílusú emberekből áll a rendőrség? Jó lenne rájönni,milyen is a rendőr élet.Ha ezt tudnám pontosan...100%ban tudnék dönteni hogy megkezdjem e tanulmányaimat.Írhattok még persze véleményt.

2012. nov. 15. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!