Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek a Hunfalvy...

Valaki63 kérdése:

Mi a véleményetek a Hunfalvy János szakközépről?

Figyelt kérdés
Érdemes oda menni?

2012. nov. 14. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
En oda jartam, nagyon szerettem.
2012. nov. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csak mert olyanokat hallottam,h szar a közösség, meg h sznobok járnak oda ... szóval nem ?
2012. nov. 15. 17:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyilvan viszonyitas kerdese...Kinek mi szamit sznobnak. Teny hogy jol szitualtabb csaladok kuldik oda a gyerekeiket. Mondjuk en 2007ben vegeztem, azota valtozhatott a helyzet, de az igazi sznobok szerintem inkabb a Moricz-ba mennek.
2012. nov. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szar ide járok most vagyok 10es és nem szeretem. Szar a közösség nagyon rossz tanári gárdát fogtunk ki,és valóban tele van sznobbal. Ez alatt a szó alatt pedig azt értem hogy lenéznek ha nem egy 30000ft os cipő van rajtad vagy ha egy hónapban megjelensz még 1x ugyan abba a ruhába amibe már voltál. Nyílt napon sok szépet mondtak abból a fele nem igaz. Én úgy jöttek ide anno hogy nem tanultam németet elötte és gondoltam nulladik évfolyamra megyek rá se ránts. De túl szépnek tűnt aztán kaptam a nagy pofánverést az első felévben. Semmit nem tudtam németül (még most sem tudok) pedig nem vagyok egy lusta valaki rendesen tanulok mert tudom hogy anélkül nem megy. Na szóvsl most ott tartunk hogy én es még a fél osztály akik nulla némettudással jöttek ide még mindig nem tudunk semmit, és azokat is feltartjuk akik tudtak németül mert ült. suliba azt tanulták. így ők sem fejlődnek semmit mi meg nem tudunk semmit. Nagyon rossz. Nem ajánlom senkinek.. Szívből mondom neked hogy ne jelentkezz ide!
2013. jan. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod:)
2013. jan. 28. 15:43
 6/7 A kérdező kommentje:
És szerintetek Budai Szakközépiskolába felvesznek 4.6-es a 8. félévi átlagom és 64 pontos felvételit írtam..?
2013. jan. 28. 15:46
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem igen!:) még örülnének is neki ha oda mennél. ott olyan 4.es átlag a mindennapos.
2013. jan. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!