Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Versenyszerűem szeretnék...

Linkoln kérdése:

Versenyszerűem szeretnék sportolni, csak ahhoz még edzek. Egy egy betegség mondjuk 3-4 nap kihagyás és utána egy laza hét mennyire hátráltat a fejlődésben? És mennyire baj ha sűrű?

Figyelt kérdés
a
2012. szept. 19. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
A betegségnél mindenképp ki kell hagyni pár napot ez nem kívánság műsor. Néha még segíti is a fejlődést pár nap kihagyás (nyilván nem betegen). Mi a sűrű a tejszínhab? Mert én azt leszarom.
2012. szept. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ha valaki sűrűn beteg, mondjuk mittomén Amstrong.

Az hogy érintené?

2012. szept. 19. 17:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Inkább hagyd ki azt a pár napot szerintem, utána majd behozod a "lemaradást"..a lényeg, hogy teljesen rendbe gyere..

Nekem januárban volt ez, hogy eléggé beteg voltam, de drágalátos exbarátom tanácsára, aki mellesleg edző, ugyanúgy jártam edzésekre betegen..na hagy ne mondjam, hogy egy hónap alatt se gyógyultam meg, már majdnem tüdőgyulladásom lett..

Szóval pihenj..sok citrom, méz, c-vitamin..

Milyen sportágban akarsz amúgy majd versenyezni?:)

2012. szept. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kerékpár
2012. szept. 19. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!