Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hová adjam be a jelentkezéseme...

Hová adjam be a jelentkezésemet jogra?

Figyelt kérdés

Idei tanévben érettségizek, és mindenképpen jogot szeretnék tanulni.

Szerintetek melyik intézmény a jobb? Tudom, hogy elég szubjektív válaszok lehetnek, de mégis..

ELTE? Károli? Előbbinek a neve hatalmas, még mindig előkelő az eltés diploma, ahogy hallom. Utóbbiról a gyakorlatorientáltsága miatt hallottam jókat.



2012. nov. 14. 19:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Mindenképpen ELTE. A Károlis jogi diploma állítólag nem sokat ér, nem hiába tudta Zimány Linda is elvégezni.
2012. nov. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Pázmány?
2012. nov. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
ELTE vagy Pázmány. Bár idéntől szívás a jog, ugyanis nem lesz államilag támogatva, legalábbis most úgy néz ki.
2012. nov. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igen, tudok már mindent, utánanéztem a dolgoknak. Azt is, hogy megszűnik az állami támogatás..

Hallom azt is, hogy sok a jogász. De ennek és az állami támogatás hiányának ellenére sem akarok lemondani arról, amit felsős korom óta szeretnék csinálni.

Egyedül az intézményben nem vagyok biztos, hogy hová menjek..

2012. nov. 14. 20:52
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hol laksz?Csak mert ha pesti vagy akkor szerintem az Elte, Pázmány, de ez nagyban a lakóhelyedtől is függ!
2012. nov. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Pesten lakom, lakóhely szerint legközelebb: Károli, majd Pázmány, végül ELTE.
2012. nov. 14. 21:12
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is Pázmány vagy ELTE
2012. nov. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerintem a Károli felejtős az utóbbi kettő viszont tökéletes!És ha nem lesz államilag támogatott képzés akkor is belevágsz?Az Elte szerintem drágább mint a Pázmány!
2012. nov. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%

Károlit felejtsd el, csodálom, hogy még létezik.

Elte vagy Pázmány. Elte még mindig a legpatinánsabb, ennek megfelelően jóval nehezebb elvégezni. Pázmány könnyebb, emberségesebb mind a tanrend, mind a tanári kar és a követelmény is.

2012. nov. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 tomala ***** válasza:
18%
Attól is függ, mihez kell. Ha karriert akarsz, akkor elte.
2012. nov. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!