Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Budapesten a 18 kerületben...

Budapesten a 18 kerületben élek, esetleg tudtok jó gimiket a 18 kerbe vagy környékén, megköszönném ha leírnátok?! Tavaly 4,6 volt az átlagom és most is tartom azt a szintet, négyes-ötös tanuló vagyok.

Figyelt kérdés
2012. nov. 15. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:

ne legyél már ilyen életképtelen

google: budapest gimnázium 18.kerület

AZTAAAAAAAAAAAAAA

are you a wizard

2012. nov. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kispesti Deák Ferenc Gimi. Most vagyok 10.-es,csak ajánlani tudom. :D írj,ha van még kérdésed.
2012. nov. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért van ez az oldal hogy kérdezzek,ha nem tudsz rá válaszolni akkor inkább ne is írj.Olyanok segítségét kérném akik esetleg rendelkeznek saját tapasztalattal és véleménnyel az iskolákkal kapcsolatban.Nem mindenre megoldás a google ; )
2012. nov. 15. 19:31
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi,azt az iskolát már néztem,írok neked ha nem gond.Vannak még értelmes és rendes emberek : D
2012. nov. 15. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!