Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 2 hónap alatt biológia középsz...

2 hónap alatt biológia középszintű érettségi?

Figyelt kérdés
nyáron akarom elkezdeni a biológiát tanulni, mert az iskolűban nagyon rosszul tanították, még van 1 évem amúgy, de utolsó évben már nincs biosz, ezért nyáron tanulnék, és lehet az előrehozott érettségit megpróbálnám. szerintetek 2 hónap alatt tanulható?ha jól tudom, csak a genetikához szükséges logika, a többit le kell ülni és megtanulni.
2012. nov. 18. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:
attól is függ, hogy mi a célod. én 74%-ot értem el 2009-ben (ami ugye erős 4esnek számít) úgy, hogy esti tagozaton jártam középiskolába (az csak heti 2 nap van) és akkor se jártam be biosz órára. még tankönyvem se volt soha!!! gyakorlatilag csak bementem az utcáról. a szóbelire meg ott van a projekt munka. egy vicc az egész...
2012. nov. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A középszintű tényleg egy vicc. Meg ugye az sem mindegy, hogy napi 1 vagy fél órát vagy 8 órát tanulsz. Amúgy bioszból a projektmunka mellett még van 1 kifejtős tétel.
2012. nov. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!