Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Helyesen gondolom, hogy jobb...

Helyesen gondolom, hogy jobb döntés lenne jogra menni?

Figyelt kérdés

A középsuli feléig nem csináltam semmit, sokat olvastam az idő alatt is, de csak olyan dolgokat amikhez kedvem volt és még számos okom volt a nem tanulásra ami visszanézve már nevetséges. Tavaly és idén hirtelen elkezdtem tanulni és töriből, magyarból nagyon jó vagyok, a törit elég egyszer elolvasnom és a dogák simán mennek ezért be is vállaltam egy emelt szintűt, és lehet, hogy magyarból is be fogok (idei tanévben érettségizek) és megtanulok mindent, mint egy őrült. Van egy nagyon elszúrt info érettségim és egy szintén elszúrt (alig tanultam rá) 65%-os angolom(mindkettő előrehozott volt..), emellett még nyelvvizsgázni is fogok.

Kommunikáció és médiatudományon gondolkodtam eddig, mert van bennem egy kettősség, hogy akarok tanulni, de közben élni is, kapcsolatokat kialakítani.. de a jog mégis csak egy olyan dolog ami kifizetődőbb lesz később, igazam van?



2012. nov. 19. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2012. nov. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem is
2012. nov. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!