Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek még rendes, érdekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még rendes, érdekes lányok, akivel lehet komoly párkapcsolatot és később családot alapítani, vagy felejtsem el és jobb lenne ha én is inkább átlagos sráccá válnék és csak kihasználnám meg váltogatnám őket?

Figyelt kérdés

Inkább olyan fiúk válaszát várom, akik igényesek, vagy korábban igényesek voltak (hosszú komoly hűséges kapcsolat, családalapítás), és próbáltak olyan lányokat keresni, akiknek eszük is van.


Azt vettem észre, hogy lassan már csak prosti megjelenésű-viselkedésű, beképzelt, unalmas, bulizós-drogozós igénytelen lányok vannak. Sokszor már az undor fog el, ha ezt kell látnom-hallgatnom, vagy csak arra a szóra gondolok, hogy "nők". Találtam 1-2 kivételeset, de ők már mind foglaltak, akik meg nem, azok vagy bulizós ribik, vagy maguknak való stréberek.

Tudom hogy nem jó, de én már beleuntam az ismerkedésbe, és szerintem az optimista jótanácsok csak hazugságok igénytelen, tapasztalatlan emberektől.


Nincs önbizalomhiányom, folyton keresgélek, nem csak a rosszat látom, a sablonos válaszokat lehetőleg mellőzzétek.


Ha úgy nézzük negatív tulajdonságaim, hogy igényes/válogatós vagyok, érzékeny, nem vagyok olyan akivel lehet villogni, nekem inkább a belső számít, és a sok ismeret miatt már nem bízok meg könnyen másokban.

Ha kevésbé lennék érzékeny, kevesebbet gondolkodnék, igénytelen lennék, akkor lehet hogy belőlem is boldog macsó válhatna, de már ebben sem vagyok biztos. Egyszerűen nem értem, hogy mások hogy képesek élvezni az átlagos igénytelen életüket, még akkor sem, ha nagy része tudatos hazugság. Nekem nem megy.


Szóval ha léteznek ilyen lányok, akkor hol érdemes keresni, hogyan, ha nem léteznek, akkor hogy vegyem rá magam, hogy én is primitív állat legyek, és csúnya buta lányokat használjak ki.


Tudom, hogy hülye kérdés, de már nem látom értelmét, hogy ebben a világban igényes nőt keressek, mert úgy látom, nincs.



2012. szept. 22. 10:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Rossz helyen keresed szerintem az én környezetemben rengeteg sok olyan lány van, aki neked jó lenne.
2012. szept. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
51%

1. Te lenézel mindenkit, így alapból...


2. Mi számodra az "érdekes" és "igényes" egy nőben?

2012. szept. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nos, mindenki maga dönti el hogyan éli az életét. Keress akkor egy igénytelen csajt.
2012. szept. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem léteznek. Így több ugyanilyen szövegű kérdést teljesen felesleges kiírnod. Köszönjük, hogy regisztráltál.
2012. szept. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Kort nem írtál, de úgy saccolom, hogy a 10-es éveid végén vagy a 20-as éveid elején járhatsz.

Ebben a korban a legtöbben még nem aspirálnak feltétlenül komoly párkapcsolatra, családalapításra. Kóstolgatják, ízlelgetik az életnek ezt a bulizósabb, féktelenebb oldalát. Magam is úgy voltam vele, sőt, a mai napig úgy vagyok vele, hogy akkor gondolkodok komoly kapcsolatban, ha már ott van az, akivel kapcsolatban ez felmerülhet. Addig meg éltem az életem, szórakozni jártam, ismerkedtem. De sose azzal a céllal, hogy bárkit kihasználjak a magam örömére és mindig kerültem azokat, akik magasan hordták az orrukat és az volt a céljuk, hogy kihasználjanak másokat.

Én ezt nevezném érzelmi igénytelenségnek, nem a szórakozni vágyást.

Egy biztos, a bulizósok között is akadhat, aki készen áll komolyabb kapcsolatra. Csak éppen nem siránkozik miatta, ha még nem talált párt, és legfőképpen nem néz le másokat. Inkább ismerkedik, igyekszik széles körben megismerni másokat, pont azért, mert a belső értékek is érdeklik. Ugyanakkor jól is érzi magát.

Persze vannak bőven olyanok is, akiknek kezd kisiklani az élete, ehhez egy rossz társaság és az annak való megfelelni vágyás is elég. De nem hiszem, hogy a felszín alatt ne lenne akár bennük is érték. Csak éppen rosszul élnek a lehetőségeikkel. Ezt meglátni viszont orral a plafont szántva nem lehet.

2012. szept. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Alig van ilyen, és csak a legjobban kinéző srácoknak jut belőlük. Ha nem ezek közé tartozol, akkor jobban jársz, ha csak kihasználod őket, mert csak a ribancok jutnak neked (akik a lányok legalább 95%-át kiteszik). Ki kell használni és át kell verni a lányokat, különben ők teszik ezt veled.
2012. szept. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 MadameViciouse ***** válasza:
90%

Olyan jó,hogy a férfiak mind tökéletesek és az ember lánya minden második bokorban lovagokba botlik.Bizony én sem tudtam választani a sok jóképű,izmos,intelligens,előzékeny férfi közt.-.-

Ne általánosíts mááár!

Emberek vagyunk.A nők nem mind r*bancok/stréberek/rondák,így nem lehet bekategorizálni az embereket.Mind mások vagyunk.Ha sok férfi kihasznál mondjam,hogy mind ilyen?Nem,csak szerencsétlen voltam és rossz emberismerő.

Férfiakban és nőkben is vannak ilyenek,olyanok,ha pancserül választasz vess magadra.

2012. szept. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
De tényleg, hány éves vagy,h ennyire el vagy kenődve? 40?
2012. szept. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ugyan ez megvan a nőknél is, hogy a normális nők/lányok szemében meg a pasik plázásodtak el. Mindkét félből kevés a normális, de van. Lehet találni. Ha meg úgy döntesz, hogy csak kihasználod őket hát egészségedre, add csak fel, de akkor olyan leszel, mint azok, akiket nem bírsz.


És tényleg ne kategorizáld a lányokat ribanc-stréber táborba, mert ez nagyon sértő, és ha így gondolkodsz nem is fogsz találni rendes csajt.

2012. szept. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ha rossz helyen keresem, hol keressem?
2012. szept. 22. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!