Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Járhatok egyszerre szakközépbe...

Járhatok egyszerre szakközépbe és egyetemre is?

Figyelt kérdés
18 vagyok, idén érettségizek, de van még vissza egy szakmai év is. teljesen más irányba szeretnék tanulni az egyetemen, de jó lenne egy szakvizsga mert mégis csak ezért jártam ennyi évig szakközépbe gimnázium helyett, és egy rendes szakma, azonban egyáltalán nem érdekel. az utolsó év a szakközépben már más mint a többi, sokkal kevesebb az óra. viszont szeretnék végre olyat tanulni ami érdekel is, de mivel nem fűzök túl nagy reményeket ahhoz, hogy ha az egyetemen végzek sikerüljön elhelyezkedni ezen a területen(fizika), ezért is nem akarom érettségi után egyből otthagyni a középiskolát. ez az utolsó év túl könnyű lenne és időpazarlás szerintem, ezért szeretnék minél előbb egyetemre menni.

2012. nov. 19. 21:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. nov. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!