Ha nem vagyok mindenből kitűnő, sőt, földrajzból tavaly 2-es lettem év végén, soha nem vesznek fel egy jobb középiskolába és soha nem lesz jó munkám és 60 évesen, szüzen fogok meghalni egy putriban, ahol egyszerre van 60 macska az aurámban?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy ez így hülyén hangzik, csak mindenkitől azt hallom, hogy jajj, ha nem tanulsz, akkor nem vesznek fel egy jó iskolába sem, nem lesz munkád, blabla. Most azért nehogymár azt akarják bemagyarázni, hogy azért, mert egy tantárgyból hülyébb vagyok, mint valakinek a s.gge, viszont minden másból jó jegyeim vannak, máris összedől a világ...

Vagy szerintetek ha földrajzból ennyire gyenge vagyok, már nem is lehet soha jó munkám és jó életem?

15l


2012. okt. 17. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj olyan helyre, ahova nem kell földrajz. Én irodalomból voltam gyenge, most mégis évek óta dolgozom a logisztikában, diplomával.
2012. okt. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyilván te is tudod, hogy erről szó sincsen. Nincs olyan ember, aki mindenből jó lenne, ez kizárt. Még az sem, aki esetleg mindenből ötöst kap.

Találd meg, mit szeretsz, mi az, ami megy, és abba az irányba indulj majd el.

2012. okt. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

foldrajz csak tizedikig van a legtobb suliban

nem kozelezo érettségizni belole, a pontszamitasnal sem fog kelleni

tehat ha rossz vagy belole,nem dol ossze a világ. de azert probalkozz a tanulasaval. az alapmuveltseg resze szerintem.

lehet az olyanokat nem fogod hasznalni,hogy mi az a vetodes, mi az a karszt...stb

de azert a fovarosokat,meg az orszagokat nem art tudni. meg a gazdasági foldrajz is szokszor feljon

de nem fogod emiatt elrontani a felvetelid,karriered HA masbol jo vagy:)

2012. okt. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Általánosba 7.-be 3 2-esem volt évvégén. 8.-ba félévkor nem volt 2-esem. Bent vagyok a megye 3. legjobb gimnáziumába. 4-es 5-ös tanuló vagyok. 7.-be 2-es voltam matekból. Be is szólt a tanár, hogy gyökér vagyok és kifogok esni a gimiből. 5-ös vagyok matekból erőfeszítés és különtanár nélkül szóval beny*lhatnak, te meg ne foglalkozz velük! :D
2012. okt. 20. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) És utolsó, gratulálok, hogy matekból 5-ös vagy! :P
2012. okt. 20. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!