Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Matek tanárnak hogy lehet...

Matek tanárnak hogy lehet menni? Melyik egyetem a legjobb?

Figyelt kérdés

Hol milyen a képzés?

ELTE - matek Bsc és később tanár MSc

BME - matek Bsc és később tanár MSc

vagy vhol pedagógia Bsc és matek szakirány

vagy van más lehetőség is?


nagyon nem látom át a felsőoktatási dolgokat. lécci segítsetek, melyik miért jó, vagy éppen nem jó.

Előre is köszi..


2012. nov. 19. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Jobb, ha tudod, hogy ma már nincs egyszakos tanárképzés, min. kétszakosnak kell lenned. Elte jó matek terén, de én tanári pályát nem javaslok senkinek. Ha nem kerülsz jó gimnáziumba, akkor csak kikészülsz vagy összevernek vagy idegosztályra kerülsz.
2012. nov. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az első válaszolónak sajnos igaza van részben, ugyanis elég sok tanár kényszerül más melót választani, mert sok a debil gyerek.

Másrészt ha mindenképpen tanár akarsz lenni, akkor pl. matek bsc-re menj, viszont már az elején ajánlatos tudni, hogy mi legyen a második szakod (fizika, kémia, biosz, földrajz vagy valami bölcsész szak).

2012. nov. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nagyon köszi a válaszokat.


és sajnos tudom, hogy a diákokkal nem könnyű (velünk is megszenvedtek a tanárok), és ez nem egy jó munka, de valamiért mégis szeretnék tanár lenni. még magamnak sem tudom megfogalmazni miért...

2012. nov. 21. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!