Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek merre fele tanulja...

Szerintetek merre fele tanuljak tovabb? Sajnos csak államilag támogatott egyetem/főiskola jöhet szóba, ahol jelenleg komoly létszám leépítés van?!

Figyelt kérdés

Esetleg olyan OKJ-s képzést is ajánlhatnatok, amivel el is lehet helyezkedni!

Ami érdekel: matematika, informatika, töri, tesi

A nyelvek sajnos nem az erőssegeim között vannak, de van egy középfoku nyelvvizsgám.



2012. nov. 25. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
milyen szinten érdekel az informatika?
2012. nov. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen informatikát ajánlom, akár programozó informatikus egyetem, akár rendszergazda okj.
2012. nov. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Milyen szinten erdekel az informatika? Programozni egyaltalan nem tudok, de viszont a középszintű érettségim 5-os lett belőle.

Az Óbudai Egyetemre gondoltam mar, a mérnökinformatikus karara, nem olyan magas ott a pontszam es allami!

Az OKJ-s rendszergazda képzés 2 éves (és ingyenes) ? Azzal hol tudnek elhelyezkedni, illetve mennyit keresnek?

2012. nov. 25. 17:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag bárhol, mindenhol van már valamiféle számítógépes rendszer(ingyenes az okj), de a mérnökinformatikus is nagyszerü választás!!
2012. nov. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

obuda mérnökinfót otthagyta 3 félév után egy ismerősöm, azt mondta oda az menjen aki igazi "kocka", neki speciel nem ezzel volt gondja hanem a műszaki résszel (ez csak egy vélemény, lehet, hogy másnak tök más tapasztalatai vannak)

amúgy ha jó vagy matekból és érdekel az infó akkor akár ott a gazdaságinformatikus szak is (én most kezdtem)

2012. nov. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!