Mit tanuljak/dolgozzak?

Figyelt kérdés
Ez az utolsó évem gimnáziumban és egyszerűen nem tudok dönteni, hogy mit tanuljak tovább. Már nagyon sok mindenen gondolkoztam. Jó vagyok nyelvekben(német - majdnem anyanyelvi szint, angol - középfok felett, spanyol - alapfok és középfok között valahol), zongorázom 11 éve, és arra is gondoltam, hogy azzal kezdhetnék valamit. Külföldön tanulok egy reálgimnáziumban(Ausztriában a határ mellett) és nem szeretnék ebben az országban maradni egész életemre, hanem szeretnék nagyon sokat utazni. Ezáltal érdekel a földrajz is. Nagyon jó emberismerő vagyok, imádok külföldiekkel ismerkedni és beszélgetni, más kultúrákról tanulni és jól meg tudok figyelni dolgokat, olyan aprókat, amiket mások talán észre sem vesznek(pl. egy képen, vagy egy történetben). Nem tudom, hogy ezek a dolgok mennyire számítanak, de gondoltam ideírom őket. Megköszönném a segítséget! :)
2012. nov. 26. 17:05
 1/1 anonim válasza:
A nyelvismeretre mindenképp építhetsz,pl. idegenvezető is könnyebben lehetsz az is sokat utazik.
2012. nov. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!