Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehet ilyet csinálni? Válthato...

Lehet ilyet csinálni? Válthatok így iskolát?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A jelenlegi iskola, amibe most járok, nem tetszik, de a szüleim azt mondák, hogy muszáj odajárnom! Igazából sokat lógtam a suliból, de a legtöbb napra van igazolásom! Kb 10 igazolatlanom van! Arra gondoltam, hogy sulit váltok és legalább olyan szakmát, tanulok, ami érdekel, és legalább nem szenvedek! Májusban érettségiztem, szóval nem kell szintvizsgát tennem. Azt szeretném kérdezni, hogy lehet e olyat csinálni, hogy kijelentkezek ebből a suliból és utána áttíratkozok egy másik suliba??? Akkor is átvinném a hiányzásaimat vagy tiszta lappal kezdeném???? És ha most vizsgáznom kell ebben a suliban, mert elértem a 100 órát akkor a másikban is kéne??? Előre köszi
2012. nov. 27. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:

100 óra? Ez félévnél van?

Mert azt tudom, hogy év végén 250 a határ, nekem 249 volt...

2012. nov. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, félévig ha 100at elérem akkor vizsgáznom kell...
2012. nov. 27. 10:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha érettségiztél, elvileg már felnőtt vagy. Akkor mi a gond?
2012. nov. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az, hogy szeretnék egy szakmát is!
2012. nov. 27. 20:47
 5/6 anonim ***** válasza:
De ha felnőtt vagy, mmiért a szüleid mondják meg, mit csinálj?
2012. nov. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ők ilyenek, mindent úgy kell csinálnom ahogy ők akarják :/
2012. nov. 28. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!