Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem tudom, hogy biomérnök,...

Nem tudom, hogy biomérnök, vagy élelmiszeripari mérnöknek tanuljak. Valami tipp?

Figyelt kérdés

Most fogok végezni és nem tudom eldönteni, hogy melyiket válasszam. Érdekelne, hogy hol tudnám ezeket tanulni (Budapesten), hogy melyikkel tudnék könnyebben elhelyezkedni, hogy melyik a nehezebb, illetve bérezés szempontjából melyik az előnyösebb.

A bejutással nem lesz gondom, már van egy 97%os matekom, nyelvvizsgám, és úgy tervezem h teszek egy emelt bioszt :D



2012. nov. 28. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem mindenképpen biosz. Nem vagyok benne biztos de szerintem ez a nehezebb de ezzel is kereshetsz jobban. BME-n van is ilyen szak.
2012. nov. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Élelmiszermérnöki a Corvinuson van, biomérnök a BME-n. Elhelyezkedésileg és bérezésileg nagyjából ugyanaz, azt ajánlom nézd meg pontosan milyen állást tudsz ezekkel elvállalni és azalapján dönts.
2012. nov. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Biomérnökihez ne bioszból emeltezz,kémia vagy matek emeltel sokkal jobban jársz

Hiába BIOmérnök a neve,főleg a matek és a fizika a kemény

Nézd meg az órarendjüket

2013. máj. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!