Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Biológiával és matekkal hova...

Biológiával és matekkal hova tudnék menni?

Figyelt kérdés
Bioszt és a matekot akarom felvenni faktnak, mert az a kedvencem. De nem tudom, hogy ezzel a kettővel mit csinálhatok?
2012. dec. 6. 19:55
 1/5 A kérdező kommentje:
10.es lány vagyok
2012. dec. 6. 19:56
 2/5 anonim ***** válasza:
Biomérnök?(ehhez kémia is kell) Esetle biológia és késöbb biotechnológia Msc.
2012. dec. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

mérnökféleség inkább nem

se a kémiát se a fizikát nem kedvelem

2012. dec. 6. 20:10
 4/5 anonim válasza:
én is biosz-matekot vettem fel anno, mert ezt a kettőt szerettem/ment, de tudtam, hogy a matekot egy év után leadom, ha nem lesz rá nagy szükségem, hogy tudjam azt tanulni, amit jobban szeretek (biosz)meg amitől parázok az érettségin (töri-magyar). Kémiát én se akartam felvenni, de a matek fakttal letehetsz közép érettségit is, és attól akkor biztosan nem kell félni.. +ha bármilyen bioszos területre mész (pl biológusnak XD)szintén hasznát veszed, mert ott is van valamennyi matek, és ha nem is dőlhetsz nyugodtan hátra, (ebben) könnyebb dolgod lesz, mint másoknak. Mondjuk biosz mellé akkor is a kémia s logikus(kicsit én is bánom, hogy nem vettem fel, de azért nem annyira XD)Ha nem biomérnök, akkor a sima biológiát ajánlanám, onnan kb bármi lehetsz, főleg külföldön(!). Dolgozhatsz agrár területeken, élelmiszeriparban, gyógyszeriparban, kutathatsz állatokat, növényeket, tanulhatsz genetikát, sejtbiológiát, etológiát, a lista végtelen :)
2012. dec. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2012. dec. 9. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!