Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hamarosan itt a február, a...

Hamarosan itt a február, a továbbtanulási szándék megjelölése, és én még mindig nem tudom, hogy Fehérváron a Kodolányi vagy a Vasvári gimi legyen. A minimum ponthatár mennyi lehet a két suliban? Melyik a jobb gimi?

Figyelt kérdés
2012. dec. 6. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Olyan kérdést tettél fel, amire kevés esély van választ kapni, főleg, hogy kevesen ismerhetik ezeket a sulikat, és azok sem biztos, hogy ide feljárnak.

Én se ismerem őket, de annyit szeretnék mondani, hogy ne parázz ezen annyira, mert ugyanazt az érettségit fogok majd megírni, amit az ország többi iskolájában. A pontok a tizenegyedik és tizenkettedik év végi jegyekből, az érettségiből jönnek ki, ha tanulsz, ezt össze tudod hozni. A nyelvvizsgát is megcsinálhatod önszorgalomból, azt nem a suli biztosítja (nekünk ígérték, de kamu volt). Ha akarsz, csinálhatsz majd emelt érettségit is, azért több pont jár, de ha eljársz az év közbeni versenyekre és elérsz helyezést, azért is kaphatsz majd pontot. Én egy gagyi kis szakközépbe jártam, de bejutottam mégis egy elég jó egyetemre. Szóval rajtad múlik minden, nem az iskolán.

2012. dec. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Vasvári a jobb. Nem azért népszerűsítem, mert oda járok, hanem mert azt hallottam több helyről, hogy így jönnek a fehérvári sulik egymás után: Teleki, Tóparti, Vasvári, Kodolányi
2012. dec. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat.
2012. dec. 7. 19:59
 4/4 anonim válasza:
MOst vagyok a kodóban végzős, én nagyon szeretek ide járni. Viszont ez egy olyan suli, ahol ki kell fogni a tanárokat, vannak iszonyatosan jók és nagyon szarok is. PErsze tanulni mindenhol lehet...A vasvári nagyon jó suli, bár sok az idős tanár...szerintem menj el nyílt napra és az alapján dönts :)
2013. jan. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!