Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ti élnétek ezzel a lehetőséggel?

Ti élnétek ezzel a lehetőséggel?

Figyelt kérdés

Szóval most továbbtanulás előtt állok.

Konyítok az informatikához és az angolhoz, és abba a városba ahová suliba járok van egy nagy céh egyik "telephelye", aminek egy szintén ebben a városban lévő iskola képez 15embert programozónak.Az egyik rokonom ebben a céhben dolgozik egy "felsőbb" rangon és tudna tenni azért hogy én bekerüljek oda.Ezzel ma állt elő ezzel az ötlettel én egyből rábólintottam merthát tapasztalatból mondta hogy világot látok, lesz munkahelyem és még aránylag jól is keresek.Apám is mondja hogy odamenjek.Én már elhatároztam hogy megpróbálom mert végülis vesztenivalóm nincsen.

Csak arra lennék kíváncsi hogy ti élnétek ezzel a lehetőséggel?

Én igazából másik suliba akartam menni, de most hogy ez így előállt és adva van a lehetőség így gondoltam megéri.



2012. dec. 7. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt hittem, céhek csak a középkorban voltak.
2012. dec. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Melyik másik suliba

mentél volna ?

2019. febr. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A másik sulit

is nézd azért meg

2019. febr. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!