Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Őszintén, ti élnétek...

Anyukák! Őszintén, ti élnétek ezzel a lehetőséggel lelkiismeretfurdalás nélkül és ami a fő ki is tudnátok kapcsolódni egy kicsit?

Figyelt kérdés

Férjem nyert a munkahelyén egy 50000 Ft értékű 3nap2 éjszakai Wellnes-hétvégét januárba.

Akkor lesz a fiúnk 14 hós.

Volna is kire hagyni mivel az édesanyám minden év decemberében velünk van (édesapám,testvérem meghalt),meg már 10 hósan is vigyázott az unokájára egy 7végét,imádják egymást.

Igazság szerint máskülönben nem jutnánk el ilyen helyre mert anyagilag ez nem fér bele nekünk,így még sosem voltunk ilyen 7végén és a férjem nagyon szeretne egy kicsit kettesbe lenni velem pihenni,kikapcsolódni.

De én úgy félek,hogy nem tudnék kikapcsolódni rendesen,pedig nagyon szeretnék elmenni...

Ti hogy döntenétek?


2012. dec. 5. 14:05
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Menjetek el, ráfér biztosan mindkettőtökre. Telefonon meg tudsz értekezni a mamával.
2012. dec. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menjetek. Ha van kire hagyni, akiben megbízol ,simán. Néha telefonálj haza és akkor egy kicsit megnyugszol, hogy minden rendben van. Hozzáteszem, én még nem hagytam itthon a kisfiam, én is vacillálnék, de szerintem nem lesz gond. Jót fog tenni a pihenés. Ha nagyon rossz, legfeljebb haza mentek.
2012. dec. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen elmennék. A mamával elvan a gyerkőc. Ha veletek lenne, az minden lenne, csak pihenés nem. Minden nap 1x-2x felhívod és mama megnyugtat, hogy minden oké.

Menjetek, pihenjetek! Ne hagyjátok veszni azt a nyereményt.

2012. dec. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Én elmennék, hidd el, felejthetetlen lesz, rádfér. A másik, hogy van telefon... Ha kell, 10 percenként telefonálsz, hogy minden rendben van-e. Ha vigyázott már a babádra és megbízol benne, akkor miért ne?:)
2012. dec. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy élnék vele, nincs ebben semmi rossz! Kettő kisgyerekem van, én is örülnék egy ilyennek :) Mindenképp menjetek el!
2012. dec. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Eszembe sem jutna nem élni ezzel a lehetöséggel! A gyerek már nem picike, jó helyen tudnád hagyni, neked/nektek meg ennyi kikapcsolódás jár.

Anyukád bármikor fel tud hivni, ha valami gond lenne, de hidd el, a kicsinek is nagy élmény lenne a nagymamával tölteni pár napot. Szóval semmi ok arra, hogy ne tudd magad elengedni, a házasságotoknak meg nagyon jót tesz egy szabad hétvége kettesben.


Kellemes szórakozást!

2012. dec. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Itt biztos mindenki más tanácsot fog adni.


A fő dolog:

fejben döntsd el, hogy Te mit szeretnél. A férjed se fogja magát jól érezni ha 5 percenként sopánkodsz majd, hogy "jajj, mi van a gyerekkel?!"

Ha el tudod engedni a görcsöt, és objektíve megbízható a nagyi, akkor meg menjetek.

Esetleg elmehettek egy éjszakára is, gondolom két napra is igénybe vehető, ha a három napot soknak érzed.

2012. dec. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Én mennék,ennyi pihenés jár.

Érezzétek nagyon jól magatokat!

2012. dec. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Örülök,hogy senki nem esett nekem:-)

Az édesanyámat nagyon-nagyon szereti a kisfiúnk és fordítva is így van.

Nagyon sokszor az én ölemből átkéreti magát a nagyikájához és úgy öleli,hogy majd el sírom magam...

2012. dec. 5. 14:16
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Na hasonlón agyalok én is! Tavasszal leszek harminc és a családtól wellness hétvégét kapok valószínűleg.

Nagyik bedobták,hogy mi lenne, ha nem vinnénk a fiam ( akkor lesz 16 hónapos), ha most csak ketten mennénk. Hozzáteszem, amióta meg van, már 3-szor voltunk wellnesselni, mindig vittük.

Nagyon jól meg van a mamikkal, aludt is már ott, de valahogy belegondoltam,hogy milyen lenne nélküle ott lenni és tudom,hogy nekem ill. nekünk rossz lenne. A férjem is aranyos volt, mondta,hogy bár szeretne velem kettesben lenni, de tudja,hogy ő sem érezné jól magát a pici nélkül! Szóval úgy néz ki, mi visszük!:) Annak nem látom értelmét,hogy kifizet a család egy csomó pénzt,mi meg nem érezzük jól magunkat! Meg így,hogy mi voltunk már vele, tudjuk milyen. Nyilván nem úgy pihenünk, mintha nem lenne ott, de azért megoldjuk valahogy!

2012. dec. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!