Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hány éves korig tanulhat az...

Hány éves korig tanulhat az ember felsőfokú szakképzést ingyenesen?

Figyelt kérdés
Hallottam vmi olyasmit,h aki a 21. évet,vagy 22-őt betölti az nem szerezhet ingyen szakmát,akkor se ha az első szakmája lenne.az én esetemben a következő van:20 éves vagyok,egy 3 éves szakképzésen tanuok,másod éves vagyok,de ott akarom hagyni,és helyette rendészeti szakközépbe akarok menni,rendőrnek...ugye még megtehetem,anélkül,h fizetnem kellene?lehet,h hülyeséget kérdezek,de tényleg ezt hallottam...segítsetek lécci :D 20/L

2012. dec. 7. 22:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Felsőoktatásban nincs ilyen korhatár.
2012. dec. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Felsőfokú szakképzés jövő évtől már csak egyetemeken indul ott pedig nincs korhatár.

Ha nem vagy év vesztes akkor 22 ha év vesztes vagy akkor 23. éves korig az első szakma ingyenes.

2012. dec. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!