Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek egy mérnöki szak...

Szerintetek egy mérnöki szak mellett lehet heti 5 napot (h-p) éjszaka 8 órát dolgozni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 28. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
hát 0 alvással, te meddig birod :DD mert azt kétlem..
2012. aug. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
6 ig tart a munka és nem kell mindig 8 ra menni, inkább 10, van 1 nap mikor d.u. 2-re és hétvégén 2 nap szabad.
2012. aug. 28. 19:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Kizart. A legtobb mernoki szakon RENGETEG leadnivalo hazi meg rajz meg makett meg anyamkinja van, onmagaban is annyi, hogy par het alatt hulla lesz tole az ember es ahol csak tud, alszik. Plusz ha nem tudsz folyamatosan tanulni es keszulni, a vizsgaidoszak tuti sikertelen. A mernoki szakok nem bufeszakok, ahol van erod es idod meg folyamatosan dolgozni is mellette. Nem mondom, egyszer-egyszer belefer, de csak alkalmi melok. Ha folyamatosan dolgoznal mellette, vagy a munka vagy az egyetem NAGYON nem menne, az pedig 100%, hogy kaven es energiaitalon elnel, mert aludni, ahogy az elso is mondta, kb egy perced se lenne. Tenyleg az a problema, hogy ezek a szakok megkovetelik, hogy otthon is foglalkozz veluk sokat.
2012. aug. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
sajnos rengeteget kellene utaznom egy nap a suli és otthon között, amibe aztán végképp beleőrülnék, így gondoltam albérletre és mellette munkára
2012. aug. 28. 21:58
 5/8 anonim ***** válasza:
kolit kellett volna megpalyaznod, de gondolom ahhoz mar keso. diakhitel?:D
2012. aug. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

koliba nem vettek fel, bár az se lett volna túl olcsó+kaja...stb

diákhitelt meg nem szeretnék :S

2012. aug. 28. 22:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyetemistaként a legjobb pénzkereseti lehetőség a korrepetálás. Ha mérnökire mégy, akkor biztosan tudnál matekot vagy fizikát korrepetálni. Én matek korrepetálásból éltem egyetem alatt. Sokkal kevesebb idő alatt lehet ugyanaz a pénzt megkeresni, mint ha éjszakázol valahol.Egy darabig én is csináltam, aztán rájöttem, hogy ez nagy butaság, mert gyakorlatilag elalszok a konzultációkon.
2012. aug. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bár én alapvetően diákhitel-ellenes vagyok, DE: ha arról van szó, hogy vagy diákhitelt veszel fel, vagy el se kezded a tanulást, mert nincs rá anyagi lehetőséged, akkor vedd fel a hitelt.

Hosszútávú befektetésként nézz rá, amit majd a későbbi mérnöki fizetéseddel tudsz kompenzálni. Ha nem kezdessz bele a suliba az anyagiak miatt, néhány év mulva bánni fogod, amikor sokkal rosszabb melót végzel kevesebb fizetésért.

2012. szept. 7. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!