Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Programtervező és mérnökinform...

Programtervező és mérnökinformatikánál az info-s tananyagok mikben térnek el? (Miskolci Egyetem)

Figyelt kérdés

Ja, és melyiknél milyen hasznos/érdekes dolgokat tanítanak, mutatnak?

A két szakon belül milyen választható dolgok vannak?

Nem tudom eldönteni melyikre menjek, mert még nem tudok eleget róluk.

Az elhelyezkedés meg ilyesmi is érdekelne.



2012. dec. 9. 17:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
ha jó vagy fizikából, akk mérnökinfó, ha nem, akkor proginfó. én speciel utáltam a fizikát, de matekból és infóból jó vagyok, ezért mentem proginfóra.
2012. dec. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Pont ennyit tudtam eddig :)
2012. dec. 10. 17:37
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
mert kb ennyi a különbség. talán mérnökinfón nehezebb a matek (asszem 3. félévben), de lényegében csak fizika vonatkoztatású tárgyakban térnek el.
2012. dec. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ!
2012. dec. 10. 20:33
 5/12 anonim ***** válasza:
nehezebb a matek mérnökinfón? Jézusom már első félévben is SOKKAL nehezebb progterven , az analízist kapásból nagyobb óraszámban tanulják, és az egész szak az elméleti programozásról szól szerintem sokszor elavult tananyag mellett. Ha a gyakorlati , munkaerőpiacon jobban hasznosítható ismereteket szeretnél mindenképpen a mérnökinfót választanám a helyedben.
2012. dec. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
És melyiknél mik a felvehető tárgyak?
2012. dec. 13. 13:53
 7/12 A kérdező kommentje:
Ki kell írnom új kérdésként hogy valaki válaszoljon? XD
2012. dec. 15. 16:18
 8/12 anonim ***** válasza:

most azt várod h soroljunk fel 30-40 tantárgyat (szakonként)?


de amúgy

proginfó:

[link]


mérnökinfó:

[link]


minden megvan az egyetem honlapján, csak egy kicsit talpraesettebbnek kell lenni.


ui.:

UTOLSÓ: én az SZTE-re járok, itt speciel kapásból nincs proginfón analízis.

2012. dec. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
"nincs proginfón analízis" a kalkulus az ugyanaz csak másnévvel...
2012. dec. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Jézusom már első félévben is SOKKAL nehezebb progterven , az analízist kapásból nagyobb óraszámban tanulják"


akkor ez az állításod kapásból nem igaz. mérnökinfósok és a proginfósok azonos óraszámba tanulják a kalkulust, semmi megkülönböztetés nincs. (ez a gazdinfósokra is igaz). progalapnál is ez szintúgy igaz az előbb említett három szakra. számítógép architektúránál van náluk külön kurzus (náluk nem kell ZH-ni szorgalmi időszakban, ennyi kb a különbség), plusz van még fizika informatikus kurzus.

(persze ez mind az első félévre vonatkozik)

2012. dec. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!