Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire fogja érinteni az új...

Mennyire fogja érinteni az új rendszer a ponthatárokat Kecskeméten a GAMF-on? Sokkal több lesz például egy Mérnök Infón a ponthatár mint eddig volt?

Figyelt kérdés
Jövőre szeretnék felvételizni, és tartok tőle hogy nem vesznek fel. Nem mondhatnám hogy olyan sok pontom van, összesen 321 pontom van, de még benne van az is hogy lerakok addig egy középfokú nyelvvizsgát, de ez még nem biztos. Szóval szerintetek mennyivel fog nőni? Tudom hogy nem lehet jósolni, de sokkal több lesz egy támogatottra, vagyis most már állami ösztöndíjasra a ponthatár? Egyáltalán lesz támogatott mérnök infó?

2012. dec. 11. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem jól megfogja majd
2012. dec. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De jó most kiszámoltam pontosan hogy hány pontom van és csak 318. Tavaly 240 volt a támogatott, nagyon remélem hogy ha sokat emelkedik, akkor sem lesz több az enyémnél. Kb az életem múlik rajta, mert ha nem vesznek fel akkor végképp kifogyok a lehetőségekből. Most van egy semmit nem érő OKJ-s szakmám, plusz nemsokára vizsgázok egy alap biztonsági őri képzésen. De az sem ér sokat. Ha nem vesznek fel akkor el is áshatom magam......
2012. dec. 11. 22:58
 3/4 anonim ***** válasza:
sose szabad feladni , ha nem vesznek fel befizeted az újraérettségit és csinálsz annyi pontot hogy elég legyen
2012. dec. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk egy emelt infót bevállalnék, de az a baj hogy semmi féleképen nem lenne rá pénzem.
2012. dec. 12. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!