Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyibe kerül egy szintemelő...

Mennyibe kerül egy szintemelő érettségi?

Figyelt kérdés
Gondolkodom informatikából egy szintemelő érettségin, viszont nem tudom hogy ez mennyibe fájna nekem. Most egy nappali tagozatos OKJ-s szakmát tanulok, de ez már a 2. szakmám, úgyhogy fizetem a havidíjat. Viszont ebben az iskolában csinálhatnék egy szintemelőt, de nem tudom mennyibe kerülnek. Vagy ha nem is szintemelő, de egy ismétlő is jó volna, mert kellenének a pontok a főiskolához.

2012. dec. 12. 15:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha a rendes érettségi vizsgád óta nem csináltál még ismétlőt, akkor az 1. ingyenes ha van hallgatói jogviszonyod. Viszont azt nem tudom, hogy ez csak az ismétlőre vonatkozik, vagy az összes többire is a szintemelőt is beleértve.


Ha fizetned kell, akkor egy emelt szintű érettségi az őszi időszakban 23.000 Ft-ba került, de a tavasziban nem biztos hogy ennyi lesz.

Ha ismétlőt akarsz, akkor annak az áráról az az iskola dönt, ahol jelentkeztél rá.

2012. dec. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!