Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fel tudok készülni az emelt...

Fel tudok készülni az emelt biosz érettségire májusig?

Figyelt kérdés
Elég rendesen közeleg a május. Sajnos le vagyok maradva. Növények, állatok némi átnézéssel mennek. Embert most fejeztük be, biokémia nem megy, ökológiát nem tanultuk. Kellő mennyiségű energiabefektetéssel el lehet érni a 80 %-ot? (legalább)
2012. dec. 14. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:
simán
2012. dec. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok. Sajnos elég holtpontra jutottam és le is maradtam az anyaggal rendesen. De muszáj lesz behoznom magam. (Kémiával ugyanígy állok, de ott még rengeteg számítást is kell gyakorolni). Szóval hajrá! Ha csinálsz tanulási tervet és azt be is tartod, akkor behozhatod a lemaradást. Muszáj pozitívan hozzáállni, máshogy nem megy, mert összeomlasz a hatalmas anyag láttán. (Velem ez gyakran megesik) :)
2013. jan. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!