Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ennyi idő alatt fel lehet...

Ennyi idő alatt fel lehet készülni emelt biológia és kémia érettségire?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el a 12. osztályt, tehát 2013. májusban fogok érettségizni. Nyáron jöttem rá, hogy az orvosi hivatást szeretném elkövetkező életemben folytatni.:)

Kémiát elég lagymatagul tanultam, erre az évre vettem fel fakt-nak. A bioszt már fakton tanultam tavaly is, de azért abból is van még mit javítani.

Kérdésem: Májusig összehozható két, 80-90%-os körüli emelt érettségi? Sajnos már abba esek, hogy két emelt kell orvosira.:(

Kérlek, tapasztalatokat, véleményeket írjatok.:) Köszönöm!


2012. szept. 4. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is úgy jártam mint Te, viszont én egy kicsit előbb nekiálltam a tanulásnak. Ha nagyon akarod, és sokat tanulsz természetesen sikerülhet!
2012. szept. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kicsivel előbb? Az mit takar?:) Szerinted napi 2-3 óra biosz és kémia "fejenként" elég? Természetesen a többiből se akarok lerontani.:S
2012. szept. 4. 20:59
 3/5 A kérdező kommentje:
Vagyis érted...töri-magyar tanulásra gondolok, az nem vészes. Max. egy-egy nagyobb dolgozat idején. Matekra meg csak oda kell figyelni, meg normálisan házi feladatot oldani...Olyan 1-1,5 órát saccolok ezekre.
2012. szept. 4. 21:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Én kémia tanárhoz járok már több mint fél éve, sokat számolunk, közben próbálom az elméletet is tanulgatni. A matekra tényleg nem lehet nagyon felkészülni, magyarból meg töriből meg tanuld meg a tételeket :)
2012. szept. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A napi 2-3 biosz-kémia bőven elég :) Csak értsd is!
2012. szept. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!