Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miért nem tudom megnézni a...

Miért nem tudom megnézni a felvi.hu-n a 2013 szeptemberben induló képzéseket?

Figyelt kérdés
2012. dec. 18. 01:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is pont ma szembesültem ugyanezzel. Egyedül a Masters szakokat írják.
2012. dec. 18. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én gyakorlatilag még szakokra sem tudok keresni! Nem listázza ami nekem kéne
2012. dec. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Gondolom azért, mer Orbánék még nem találták ki, hogy mit csináljanak...
2012. dec. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ahogy a 3. válaszoló írja, pontosan úgy van. A felvi.hu még semmit sem tud kiírni, mert semmit sem tud, amíg Viktor és Rózsa nem közlik hivatalosan döntésüket. Sajnos...
2012. dec. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Még a keresztféléves felvételi időszak van. Addig csak azokat a szakokat és azokat az infókat találjátok. Elvileg december 15. körül kellett volna kezdődni a rendes felvételi időszaknak, de mivel most megy a variálás, eltolták január végére. Így kb onnantól lesz normális a felvi.
2012. dec. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez király, csak akkor miért nincs kiírva legalább? Azt, hogy meddig tart majd a jelentkezés, azt sem lehet tudni?
2012. dec. 19. 00:46
 7/11 anonim ***** válasza:
Az kint van. Mint minden évben, most is feb 15 a határidő.
2012. dec. 19. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam múltkor, hogy március 1. lesz a határidő. De hát jelenleg semmit nem lehet tudni..:P
2012. dec. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Márc.1 lett a határidő,de nem kellett volna a ponthatárokat nyilvánosságra hozni? Vagy rossz infót kaptam?

Mi változott? Könnyebb lesz államiba bekerülni?

Köszi!

2013. jan. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mégse határozzák meg előre, csak majd nyáron gondolom, ahogy eddig. Sokmindent lehetett mostanában hallani, én már nem hiszek semmit el előre. De én úgy gondolom, nem lesz könnyebb bekerülni idén, mint tavaly, de nehezebb se. Mondjuk attól is függ milyen szakra gondolsz.
2013. jan. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!