Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit gondoltok? Járjak hozzá...

Mit gondoltok? Járjak hozzá ezek után vagy ne?

Figyelt kérdés

Szeptember óta járok egy különtanárhoz,továbbtanulási,fontos tárgyamból (biológia).

Most az a nagy helyzet,hogy a két suli eléggé rivális,mert ő máshol tanít,mint ahol én tanulok.Az tény és való,hogy az én sulim a jobb,ők csak "ugrának",de ez most lényegtelen.

Az egyik osztálytársam megszervezte,hogy bemehetünk egy boncolásra,amit én megkérdeztem ettől a tanártól (külön),hogy jó ötlet-e.De csak ennyit.

Erre azt hallottam vissza,hogy bement a főorvoshoz és cirkuszolt,hogy az ő csoportját miért nem engedik be! Most ennek az az ára,hogy lehet,hogy mi sem mehetünk be.Az ő csoportják meg azért nem engedik be,mert egyszer csináltak valami balhét,HOLOTT EZ NEM SZÍNHÁZ!!!

A pasas amúgy is eléggé unszinpatikus nekem,de állítólag nagyon jó tanár,bár ezt én eddig nem tapasztaltam :S

Mit csináljak? Ne járjak hozzá többet?


Elismerem természetesen,hogy hibás vagyok,nem kellett volna beszélni vele róla.

Egyébként volt már vele más incidensem is:Az első órán 5000 Ft kért és dupla órát tartott,holott a telefonba ezt nem is mondta,amikor kérdeztem tőle,mennyit kér! Azt mondta 60 perc 2500 Ft.

Ujjat húzni nem merek vele,mert féle,hogy esetleg emelt bioszon ő fog vizsgáztatni.Max. annyiva rendeznénk,hogy anya felhívná és anyagi okokra hivatkozva közölné vele,hogy nem megyek többet.Ezt meg kell hogy értese.Lenne helyette más,de ő még nem biztos,hogy elvállal.

Az egyetlen érv mellette,hogy talán az érettségire jól felkészítene.Ugye mindent a cél érdekében...


2012. dec. 19. 20:28
 1/3 A kérdező kommentje:

Bocsánat,azt nem írtam,hogy az addig logikus is,hogy két óra 5000 Ft,csak éppen azt felejtette el közölni,hogy ennyit tart egy alkalommal!

Azért nem mindegy,hogy 2500-at vagy 5000-et fizetek egy alkalommal...

2012. dec. 19. 20:36
 2/3 A kérdező kommentje:
és bocsi a helyírásért,de mérges vagyok nagyon :(
2012. dec. 19. 20:38
 3/3 A kérdező kommentje:
Bazz,nehéz lenne már adni egy VÁLASZT? HÁNYSZOR ÍRJAM MÉG KI???????????????????
2012. dec. 19. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!