Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Szerintetek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek mennyire gáz az, hogy jó ideje abszolút tojok rá, hogy mit gondoltok? Lehet, hogy annyi negatív élmény ért általatok, hogy teljesen hidegen hagy már a gondolat, hogy a kedvetekben járjak?

Figyelt kérdés

Elegem lett, hogy annak ellenére, hogy nem vagyok rossz képű és bűnöző jellem, sosem bántatok velem kesztyűs kézel, és sokszor esélyt sem kaptam nálatok. Egyszerűen beletojok az egész nyafogásba, amiket műveltek. Már nem érdekel a komoly kapcsolat.


24F


2012. dec. 17. 09:19
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább úgy vagyok vele, hogy abszolút hidegen hagynak a külsőmmel kapcsolatos problémáik (szőrös a hasad, alacsony vagy, nem vagy izmos stb...). Nem fogok egyik lánynak sem változtatni a külsőmön csak azért mert neki ez meg ez nem tetszik (pl a fülcimpám állása 3 mm-el eltér az "ideáljától" és hasonlók)

Mivel nekem csak az számít egy lányban, hogy tetszen és belé tudjak szeretni. Nem érdekel, ha van rajta 15 kiló plusz vagy mínusz és az is teljesen hidegen hagy mekkora melle van vagy, hogy szőrös-e a puncija. Továbbá az sem érdekel, hogy az adott lány 151 centi vagy 192 centi magas. Én 172 vagyok és nem látom semmi akadályát annak, hogy miért kéne elvből lemondanom egy nagyon magas lányról. Csak a szeretet és a megértés fontos.

2012. dec. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez tényleg igaz lenne, akkor nem írtad volna ki ezt a kérdést ...


;-)

2012. dec. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

Na, megint befigyel az ego a kedves lány részéről Utolsó kommentelő...:)

Jaguar, nagyon jó a felfogásod, én is így vélekedek ebben a témakörben. Csak a kikötések, mint valami matekzsenik, úgy viselkedik mind. Csak a kikötéseket szajkózzák. :D Abszolút nem érdekel engem sem a nő fizikai tulajdonsága, ha megkedvelem, akkor úgy szeretem, ahogy van. :)

2012. dec. 17. 09:35
 4/34 anonim ***** válasza:
69%
na ne csináld már, pedig annyira szimpatikus vagy nekem... hát most akkor semmi esélyem sincs összejönni veled?
2012. dec. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

:-D


Mi meg tojunk rád nagy ívből! ;-) A normális lányoknak vagy van párja, vagy normális, nem nyafogó pasit keres.

2012. dec. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy a szemetetkben minden pasi nyafogós, akinek nincs értelmes párja...Ego befigyel :)
2012. dec. 17. 09:42
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Ja értem, neked mindenki ego, mert unja az idióta, lealacsonyító kérdéseiteket.. Logikus.

Amúgy meg miért írtad ide ki a kérdést.. vagyis, nem, ez nem kérdés. :-)

Fulladj bele az önsajnálatodba!

Én még értelmes, egészséges pasit nem nagyon láttam egyedül. Gondolkozz el miért.

2012. dec. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Nem szeretnélek megbántani, így nem fogok ilyet kívánni, mint amivel saját magadat minősítetted! :) Ritka értelmes leányra vall egy kérdésből megítélni a másik embert hosszútávon, illetve levonni téves következtetéseket. Mi van, ha mondjuk csak nem mozgok körökben? Kevés barátom van, de azok mély barátságok tudod? Nem vagyok körbevéve háremekkel .:)
2012. dec. 17. 09:50
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Te most meleg leszel?
2012. dec. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
És az mennyire gáz, hogy egyáltalán nem érdekel, hogy téged mi érdekel? Az önéletrajzod, meg a nyomorod, az meg pláne nem érdekel. Most Te ilyen menőnek érzed magad? Mer nem érdekel a lányok véleménye? Pf...
2012. dec. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!