Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A BME VBK szakjain (vegyész/bi...

A BME VBK szakjain (vegyész/bio/környezetmérnök), szakonként hányból hány embert szórnak ki évenként?

Figyelt kérdés
Például az első év után hányan maradnak? És a legvégére körülbelül hányan maradnak + hányuk szerzi meg az alapdiplomát?

2012. dec. 21. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezen a karon nincs nagy szórás, nem kell aggódnod.
2013. jan. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aki idejön az általában azért teszi ezt, mert ez érdekli és valamennyire jó benne. Én egy emberről tudok, akit kiszórtak, pedig bent akart maradni. A többiek még első félévben elmentek, mert nem jött be nekik. Mindenki más még csinálja.
2013. márc. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, akkor kb 40% teljesíti időben. ez lehet hogy csak vegyészmérnökökre vonatkozik. Nem tudom hány éves átlag.
2013. ápr. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

a vik-hez képest tényleg kicsi a szórás... :D amúgy ez érdekes kérdés, mert van aki megy mert menni akar, valaki meg azért megy mert kidobják... vagy mindkettő. :)

hallottam már nem egy olyan esetről (csodálkoztam is h ennyien) hogy már a 3. évében lett tele a pohár, és vagy befejezte és elment bölcsésznek vagy folytatta máshol ugyanezt.

2013. ápr. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!