Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A szakiskola és az okj-s az...

A szakiskola és az okj-s az egy és ugyanaz vagy nem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert okj-s képzésre járok most viszont utána szeretnék elmenni szakácsnak már meg is van a suli viszont mivel addigra lesz egy okj-s szakmám elvileg a másikért fizetni kellene, de szakiskolába 3éves és szerintetek mehetnék ingyenesen szakiskolába?

Azt tudni kell, hogy nincs érettségim 8. osztályom van csak. 18 éves vagyok és szeptembertől mennék ebbe az iskolába, viszont ez az iskola nem olyan mint egy rendes középiskola mert itt csak szakmák vannak.


2012. dec. 29. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:
A szakiskola is OKJ-s képzést, azaz szakmát ad. Tehát fizetned kell sajnos....
2012. dec. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az második szakmának számít így fizetős lesz.

Kérdezd meg a suliba mennyi lenne a tandíj, én is végeztem másodszakmát szakképzőben és az első félév volt 25. ezer mert akkor még nem volt jegy amit beleszámítottak volna. Utána minden évben jó jegyeim voltak és félévente 10. ezer Ft volt a tandíja, az meg semmi havi 2000Ft.

2012. dec. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!