Melyik a jobb iskola?

Figyelt kérdés
A helyszín Debrecen. Lány vagyok és informatikát szeretnék tanulni. Melyik a legjobb iskola? Mechwart,úgy hallom nagyon jó suli,de ott szinte csak fiúk vannak; Beregszászi Pál Szakközépiskola és Szakiskola vagy esetleg az euro Szakiskola és Szakközépiskola?
2012. dec. 30. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
ha ez téged visszatart, hogy sok a fiú, akkor nem szereted eléggé az informatikát.
2012. dec. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem tart vissza.csupán tudni szeretném ,mint tanítás, társaság és az iskola épületének külleme alapján melyik iskola a legjobb. és még hallottam a Sirius Informatikai és Gazdasági Szakközépiskoláról is.
2012. dec. 30. 16:25
 3/7 A kérdező kommentje:
és a kollégium is érdekelne.
2012. dec. 30. 16:25
 4/7 anonim ***** válasza:

ha nagyon nem akarsz a Mechwartba menni.. (amúgy nagyon jó suli!!) akkor menj a sirius-ba

amúgy szerintem ne menj a beregszásziba..de az euroba..

2012. dec. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

*se

utolsó vagyok :D

2012. dec. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok..megint:D csak h még jobban válaszoljak a kérdésedre.:D

mechwart: nagyon erős infós szakközép. van gépészeti és infós szak is.

unokatesóm oda jár (fiú) és imádja a sulit.:) nehéz, sokat kell tanulnia de nagyon jók a tanárok és a közösség :D

itt mindent megtalálsz: [link]

beregszászi: őszintén meg mondom nem tudom miért gondolkodsz ezen a sulin..a mechwart és beregszászi ég és föld.. nem mondom h rossz suli a beregszászi, a mechwart sokkal jobb.

itt: [link]

euro: ezen sem értem h miért gondolkodsz..szerintem inkább menj egy erős szakközépbe ez helyett.

sirius: ide menj, ha zavar hogy kevés a lány a mechwartba :D

itt: [link]

egyébként én is ebbe az évbe felvételizek, gondolkoztam hogy bejelölöm a mechwartot 2.nak de engem is eléggé taszít h kevés a lány. úgy hogy inkább kihagygom. egyébként én a Bethlent választottam.:) *-*

2012. dec. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:D :)
2012. dec. 30. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!