Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova menjek egyetemre, mi...

Hova menjek egyetemre, mi legyek? Szeretem a biológiát es a kémiát, és mennek is, mindenféleképpen ezen a vonalon szeretnék majd dolgozni.

Figyelt kérdés

Sajnos a 6 év általános orvosit + az 5-6 év szakképzést (összesen 11-12 ev tanulast) nem engedhetem meg magamnak, ugyanis nem épp gazdag családba születtem, és szeretnék minél hamarabb önállóan élni.


Gondoltam okj-s képzésre is, de mivel nagyon erős gimnáziumba járok, így az itt megszenvedett évekre szeretnék úgy tekinteni, hogy megérte, mert így kerülhettem be az egyetemre.


2013. jan. 2. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp egészségügy akkor ápoló vagy szülész. Esetleg vegyészmérnökire nem gondoltál?
2013. jan. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az egyetemre való bekerülés nem az erős gimnáziumtól függ, hanem csak a pontszámoktól.

Okj-s képzéssel asszisztens lehetsz. [link]

2013. jan. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha valóban jó vagy ezekből akkor gyógyszerész, vegyészmérnök, szülésznő(abortusz benne van), fogorvos.

Ezek sokat keresnek.

Ilyen szakokat keress.

2013. jan. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tudom hogy eros gimnazium nem szamit a felvetelinel elvileg, de ha mar vegigszivtam 4 evet akkor nehogy mar oda menjek ahova barmelyik iskolabol siman bejutok... az egyetemre meg konnyebb bejutni nehezebb gimibol, mert tobbet es jobban tanitanak, legalabbis a szaktantargyakbol biztosan, en meg azokat is szeretnem hasznositani.
2013. jan. 2. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!