Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek ma Magyarországon...

Szerintetek ma Magyarországon mi az a három diploma, amit "kár megszerezni"?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok,hogy szerintetek melyik a HÁROM "leghaszontalanabb".


Mit sorolnál a legelső három helyre, tehát amit mindenképpen érdemes megszerezni?


Köszönöm válaszotokat!


u.i. nem a továbbtanulásom céljából, hanem csak kíváncsiságból kérdezem!



2013. jan. 8. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Villamosmérnök, épíTŐmérnök (nem építész), gépészmérnök, vegyészmérnök, gyógyszerész, orvos, állatorvos, közlekedésmérnök, járműmérnök. Ezeken nincs túlképzés és ahogy tudom, mindig kell belőlük, aki elvégzi, és normálisan, azt keresik.

Ja, 3: hát nem tudom... talán villamosmérnök, építőmérnök, közlekedésmérnök a 3 dobogós. Az egészségügyiek nehezen indulnak be és sokszor kidolgozod a beled, így azokat dobogón kívülre raknám.



A túlképzéses, mindenhez értesz, de semmihez se igazán szakokat meg a legkevésbé érdemes.

Környezettan, környezetmérnöki, andragógia, szabad bölcsészet meg mit tudom én...

2013. jan. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

kommunikáció és média

turizmus vendéglátás

szabad bölcsészet

2013. jan. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mérnöki, orvosi, gyógyszerészi diplomák igen keresettek.


A leghaszontalanabbak - nem feltétlenül legkönnyebbek, csak amikkel semmit nem tudsz kezdeni: kommunikáció és médiatudomány, andragógia, klasszika-filológia, esztétika, szabad bölcsészet.

2013. jan. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

kommunikáció

turizmus

andragógia

2013. jan. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!