Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Széchenyi István Egyetem-szoci...

Széchenyi István Egyetem-szociológia?

Figyelt kérdés
van vki aki oda jár!? ha igen, milyen? lehet mellette dolgozni? könnyen lehet gyakszahelyet kapni? azt halloottam nem mindig indul. pl tavaly sem. olyankoor mi van ha felvettek mondjuk aztán közlik h nem indul? kolesz milyen?
2013. jan. 8. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ne legyél szociológus, én az vagyok és az Eltés diplomámmal, jó gyakorlati helyekkel nem tudtam elhelyezkedni.

Gondolom lehet mellette dolgozni, a vége felé akár 2-3 napba is be tudod sűríteni az órarended - bár a Szién nem tudom, hogy vannak meghirdetve az órák.

A gyakorlati helyért eléggé pedálozni kell, bár sokféle helyre lehet menni. Ahol lehet kidolgozhatod a beled, fizetést nem kapsz és hiába reméled, hogy diplomázás után felvesznek. Mondjuk szerintem ma mindenhol így megy. Meg jön a helyedre másik gyakornok.

2013. jan. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Èrtem,köszönöm. Mondjuk utljára jelölöm csak, ha a toöbbi nem jönne össze.
2013. jan. 14. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!